В Йорданештському ЗДО облаштували тренажерний комплекс

• Переглядів: 377

На початку листопада 2021 року на території Йорданештського ЗДО Карапчівської сільської ради Чернівецького району Чернівецької області за рахунок коштів  субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, за сприянням народного депутата Мазурашу Георгія Георгійовича від партії "Слуга народу" було  облаштовано тренажерний комплекс для закладу дошкільної освіти від виробника ТОВ виробничої  комерційної фірми  "Гарант-ЛТД" директор Загарюк Андрій Васильович,

Захід до Міжнародного дня захисту дітей в Йорданештському ЗДО

• Переглядів: 378

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників. Саме заради здійснення всіх дитячих мрій та сподівань, заради їхнього щастя дорослі готові долати всі труднощі і перешкоди. Щиро бажаємо вам, дорогі наші маленькі друзі, вашим батькам, бабусям і дідусям, миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку. Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!