Дорогі гості Йорданештського ЗЗСО І-ІІІ ступенів

• Переглядів: 16

Йорданештський ЗЗСО  І-ІІІ ступенів 9 ТРАВНЯ 2022 року відвідав держсекретар Департаменту у справах румунів звідусіль п. Георгій-Флорін Кирчу, який прибув разом з паном директором Раду Космою та Віктором Йонеску, офіційним представником департаменту, у супроводі пані Ірини-Лоредани Стенкулеску, Генерального консула Румунії в Чернівцях. Довгоочікуваних гостей привітали та провели новою школою голова Карапчівської сільської територіальної громади Георгій Лютик, директор школи Василь Іонець та заступник директора Марина Шапка. Добре облаштовані аудиторії та просторі коридори, умови навчання на високому рівні. Особливе враження справив Музей села, який облаштований в школі. Вітальня, влаштована так само, як колись були влаштовані будинки односельців, на мить повернула гостей у дитинство, згадуючи хати дідів і бабусь. Микола Шапка розповів дорогим гостям про бібліотеку «Мірча Лутік» при школі та попросив представників румунської держави надати якісну художню літературу для дітей різного віку. За бажанням гостей буде надано і адресу для отримання книг, якщо це буде можливо. Ми  висловили гостям  щиру  подяку за  гуманітарну  підтримку для  внутрішньо переміщених осіб, які  проживають на території громади.   Під  час  зустрічі проведено ознайомлення  з  виконанням  проекту  «ЕАSY-B: Покращений доступ в школах прикордонних сільських територій Йорданешти і Балкауці»(«ЕАSY-B: Enhanced Access in Yordaneshty and Balcauti cross-border rural area»).

• Переглядів: 138

Протягом двох тижднів практичний психолог Тощук А.А. провела різні заходи по «Профілактиці булінгу та кібербулінгу в учнівському середовищі». Під час проведення заходів психолог підбирала різні форми роботи з учнями, щоб якомога доступніше, наочніше розповісти дітям про негативні наслідки булінгу та про відповідальність за скоєння злочину. Також говорила про компоненти, форми, соціальну структуру булінгу та кібербулінгу, способи боротьби з ними.

День вишиванки у Йорданештському ЗЗСО

• Переглядів: 202

Зі святом, з Днем вишиванки! Наші традиції – одні з найкрасивіших в світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них всім. Одягайте свої вишиванки і нехай весь світ побачить, як прекрасна наша Україна і її символи!