![Захід до Дня захисту дітей](https://rada.info/upload/users_files/04417091/f33dc25dfb8833f39382daa926ae9cea.jpeg)
Захід до Дня захисту дітей
Директором Карапчівського сільського будинку культури Мірчею ІОНЦЕМ сьогодні, 1 червня 2022 року було проведено розважальну програму до дня захисту дітей "Чарівна країна дитинства!".
![Відзначення 14 жовтня Дня захисників та захисниць України](https://rada.info/upload/users_files/04417091/946d82b3c82a8a9ff2825dcf7f12cfc1.jpeg)
Відзначення 14 жовтня Дня захисників та захисниць України
14 жовтня 2021 року в приміщенні Карапчівського сільського будинку культури було проведено концерт з нагоди відзначення Дня захисників та захисниць України та Покрови Пресвятої Богородиці.