Для внутрішньо переміщених осіб

• Переглядів: 215

Сьогодні, 4 квітня завідувачем сектору з юридичних питань   Габріелою ІРИНИЧ спільно говорили з внутрішньо переміщеними особами про порядок видачі довідок для ВПО та виплат на базі КЗ «Карапчівської СЗОШ- Інтернат». Довідково:

28 жовтня 2021 року було проведено прийом громадян на базі Карапчівської сільської ТГ

• Переглядів: 298

Сьогодні, 28 жовтня 2021 року начальником відділу обслуговування громадян №4 "Сервісного центру" ГУ ПФ України в Чернівецькій області Крецу Іваном Пентелейовичем було проведено прийом громадян та обговорено з головою громади Лютиком Георгієм Флоровичем питання вкладу ЄСВ та наповнення бюджету ПФУ.

Захід "Конституція - основний закон України" 25 червня 2021 року

• Переглядів: 376

25 червня завідувачем сектору з юридичних питань Габріелою ІРИНИЧ було проведено захід з учнями навчальних закладів Карапчівської сільської ТГ  на тему:  "Конституція - основний закон України" 25 червня 2021 року. Під час заходу було обговорено прийняття Конституції України, основні права та обов"язки людини і громадянина.

Як безоплатно отримати земельну ділянку

• Переглядів: 477

Одним зі способів набуття права власності на землю є приватизація землі. Приватизація – це безоплатна передача землі громадянам України у приватну власність із земель державної або комунальної власності. Земельний кодекс України містить норми, які передбачають, на яких підставах і у яких розмірах громадянин може отримати безоплатно у власність земельну ділянку.

Спадщина: як не залишитися без права на обов’язкову частку

• Переглядів: 1267

Нерідко трапляються ситуації, коли член сім’ї складає заповіт і «забуває» внести туди декого з рідні або свідомо вирішує не включати їх у групу спадкоємців. Проте далеко не завжди таке рішення є правомірним і відповідає чинному законодавству. Тоді й виникають питання: як отримати обов’язкову частку у спадщині, яким є розмір обов’язкової частки у спадщині за наявності заповіту?