для потреб громади

Захід "Конституція - основний закон України" 25 червня 2021 року

25 червня завідувачем сектору з юридичних питань Габріелою ІРИНИЧ було проведено захід з учнями Карапчівської сільської ТГ  "Конституція - основний закон України" 25 червня 2021 року. Під час заходу було обговореноо прийняття Конституції України, основні права та обов"язки людини і громадянина.

15:18:59 25.06.2021

Як безоплатно отримати земельну ділянку

Одним зі способів набуття права власності на землю є приватизація землі. Приватизація – це безоплатна передача землі громадянам України у приватну власність із земель державної або комунальної власності. Земельний кодекс України містить норми, які передбачають, на яких підставах і у яких розмірах громадянин може отримати безоплатно у власність земельну ділянку.

14:19:27 17.03.2021

Спадщина: як не залишитися без права на обов’язкову частку

Нерідко трапляються ситуації, коли член сім’ї складає заповіт і «забуває» внести туди декого з рідні або свідомо вирішує не включати їх у групу спадкоємців. Проте далеко не завжди таке рішення є правомірним і відповідає чинному законодавству. Тоді й виникають питання: як отримати обов’язкову частку у спадщині, яким є розмір обов’язкової частки у спадщині за наявності заповіту?

14:17:36 17.03.2021