Карапчівська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Сімейному лікарю - новий автомобіль...

Дата: 11.09.2020 08:33

Сьогодні, 10 вересня, ще 8 амбулаторій сімейної медицини Глибоцького району отримали  нові автомобілі Renault Duster.

Машини  урочисто передали на центральному  майдані  смт.Глибока керівникам сільських рад та об’єднаних територіальних громад. Зокрема, новенькі авто отримали і амбулаторія села Карапчів.

До урочистої події вручення ключів та реєстраційних номерів окрім очильників Глибоцького району долучилися і гості з м. Чернівці – заступник голови ОДА Наталія Гусак та директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Чорний.

Ці автомобілі призначені для обслуговування населення сімейним лікарем,   зазначив голова Глибоцької РДА Іван Веклич.

« Зараз йдеться про реформування первинної медицини, де в основу ставиться профілактична робота. Лікар має знаходити пацієнта, а не пацієнт, коли йому вже скрутно, потім шукає лікаря. Це завдання №1 для всіх нас, і   з нового року ми повинні відчути  саме європейський підхід у медичній галузі.  Насамперед, це  профілактика, адже 85% всіх хвороб можна запобігти цим шляхом та нейтралізувати. Це попередження, упередження, відповідна увага лікаря до пацієнта» – наголосив Іван Вікторович.