Карапчівська громада
Чернівецька область, Чернівецький район

Акція "Висадження молодих дерев" - продовжується...

Дата: 01.12.2020 16:46

В селі Йорданешти в рамках щорічної акції "День посадки дерев" школярі, вчителі та технічний персонал (директора шкіл Іонець В. Г. та Кирчу М. Г.) освітніх закладів Карапчівської громади висадили близько 600 саджанців (берези, червоного дуба, звичайного дуба, ялинки, сосни та явір)

Великий вклад внесли депутат сільської ради працівник ДП Глибоцьке державне спеціалізоване лісогосподарське підприємство АПК Гушулей Флорін Костянтинович (директор Воробчук Кузьма Дмитрович) та депутат сільської ради Петрюк Ілля Андрійович працівник Сторожинецького військового лісництва (директор Приказка Василь Іванович), які безкоштовно передали громаді зелене насадження.