Інформація для Про стан виробничого травматизму та профзахворювань з початку року

Дата: 15.03.2021 10:33

Про стан виробничого травматизму та профзахворювань з початку року

Управління Держпраці у Чернівецькій області інформує: упродовж двох місяців (січня - лютого) 2021 року в області зареєстровано п’ять випадків виробничого травматизму та 70 випадків професійних захворювань. Випадки професійних захворювань діагностовано у працівників медичних установ Буковини, це - гостра респіраторна хвороба СOVID-19, спричинена коронавірусом SARS-CoV-2. Щодо випадків виробничого травматизму, то два з них мали місце у лісовій галузі (один - зі смертельним наслідком); три випадки загального виробничого травмування зафіксовано у соціально-культурній сфері області.

Довідково: у 2020 році на підприємствах, в установах та організаціях регіону мали місце 213 випадків професійних захворювань та виробничого травматизму, 16 із них - зі смертельним наслідком.

Випадки виробничого травматизму та професійних захворювань зі смертельним наслідком мали місце у соціально-культурній сфері (загалом 10 випадків); у сфері енергетики (двоє загиблих); у машинобудуванні, лісовому господарстві, на залізничному транспорті, на підприємствах котлонагляду - по одному випадку смертельного виробничого травматизму.