До уваги мешканців с. Карапчів!!!

Дата: 22.04.2021 10:34

Увага!
Шановні карапчівські господарі та добросовісні люди верхнього кута села Карапчів (Опайцені), просимо, щоб у середу, 21.04, близько 14.30 (якщо погода буде сприятливою) всі ми вийшли в порядку. На вході з мосту на нашу алею, щоб оновити дитячий ігровий майданчик, зібрати відходи з берега Сірету, почистити та побілити дерева, щоб було прекрасно для дітей, очей та душі до Великодня. Це пропозиція, щоб ті з нас, у кого є діти, зібрали трохи грошей на фарбу, а решта - від малих до великих, ми чекаємо на вас зграблями, виделками, сокирами, мішками для сміття, мотиками, щітками для вапна, транспортом, у кого є транспорт для перевезення відходів і з добрим словом. А від сільського голови, старости та депутатів сільської ради  від села ми чекаємо (якщо це можливо) техніку та гравій для ремонту вулиць. Давайте докажемо, що ми гідні господарі нашої комуни Карапчів на Сіреті. Боже, допоможи у всіх починаннях!

Марія Опаець, 17.04.2021 року

Карапчівська сільська рада висловлює свою подяку за організацію даного заходу!