Про проведення акції #ПисанкаChallenge2021

Відповідно до Стратегії національно-патріотичного виховання, затвердженої Указом Президента України від 18.05.2020 №286/2019, наказу Департаменту освіти і науки облдержадміністрації від 27.01.2021 № 21 «Про затвердження Плану заходів на 2021 рік щодо реалізації Стратегії національнопатріотичного виховання на 2020-2025 роки у закладах освіти Чернівецької області», з метою формування національно-культурної громадянської ідентичності, національно-патріотичного світогляду, збереження та розвитку суспільно-державницьких та духовно-моральних цінностей Українського народу Департамент освіти і науки облдержадміністрації запускає акцію «Писанка Challenge 2021» (далі – Акція).

Заданням акції є:

- підвищення знань у дітей та молоді національних традицій українського народу;

- популяризація української сучасної пісні;

- прививання почуття любові та гордості за українську державу та її духовне, культурне надбання.

Умови участі у акції:

- записати відео з елементами танцю та власноруч виготовленою писанкою;

- завантажити ролик в соціальні мережі з хештегом #ПисанкаСhallenge2021;

- передати естафету другу, подрузі.

Відео запуску акції можна переглянути на ютуб-каналі Департаменту: https://cutt.ly/EvKpr2m

Просимо забезпечити проведення заходів присвячених Великодню у закладах освіти та сприяти участі у акції «Писанка Challenge 2021» учасників освітнього процесу.

Інформацію про вжиті заходи публікувати на Інтернет порталах органів управління у сфері освіти, закладів освіти з використанняv хештегів #ВихованняБуковини # ПисанкаСhallenge2021