У Чернівецькій області започаткували власний бізнес 1729 новачків - бізнесменів

  • 324

 

У Чернівецькій області започаткували власний бізнес 1729 новачків - бізнесменів

З початку року на Буковині свій бізнес розпочали 1729 новостворених платників податків. Зокрема, станом на 1 квітня 2021 року власну справу розпочали 209 юридичних осіб та 1520 фізичних осіб - підприємців. Про це інформують у Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області.

Окремо слід відзначити, в цілому станом на початок квітня цього року у податковій службі області обліковується 60834 платників податків. З них, 17814 юридичних осіб та 42444 фізичних осіб-підприємців та 576 осіб які здійснюють незалежну професійну діяльність.

До відома: для спрощення умов ведення бізнесу, Державною податковою службою України забезпечено взяття на облік юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців в день надходження відомостей з Єдиного державного реєстру та відповідно зменшено до одного дня обмін інформацією між Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та інформаційними системами ДПС.

Слід знати, відомості, що містяться в цьому реєстрі, є відкритими, за винятком реєстраційних номерів облікових карток платників податків, відомостей про рахунки, накладення й зняття арештів на рахунки та майно. 

Дані з ЄДР можна перевірити за допомогою електронних сервісів, які розміщенні на веб-порталі ДПС України, зокрема: >Головна>Реєстри> «Дані про взяття на облік платників податків» https://cabinet.tax.gov.ua/registers/registration,

> «Реєстр страхувальників»  https://cabinet.tax.gov.ua/registers/ev,

>« Реєстр платників єдиного податку» https://cabinet.tax.gov.ua/registers/edpod

 

До завершення деклараційної кампанії – 2021 останній день

У Головному управлінні ДПС у Чернівецькій області нагадують, що з початку 2021 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2020 року та звертають увагу, що  кампанія декларування завершується  30 квітня 2021 року.

Хто ж  зобов’язаний цього року подати річну податкову декларацію про доходи, отримані у 2020 році, та як правильно це зробити вся інформація в інформаційному банері «Деклараційна кампанія 2021» на офіційному порталі Державна податкова служба України за посиланням :https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2021/

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар