Спільна нарада вдалася потрібно багато працювати

Дата: 11.06.2021 23:47

10 червня  відбулась спільна  нарада з представниками Департаменту  фінансів Чернівецької обласної державної адміністрації -  начальником відділу  доходів  Ніною Іванівною Штефанович, начальником  відділу  взаємодії  з  територіальними громадами Сніжаною  Володимирівною Георгіца  та  начальником  Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області – Яною Михайлівною Габовда.

Під час зустрічі працівники нашої громади отримали  багато  корисної  необхідної  інформації  та  визначено ключові  напрями роботи щодо  заповнення  місцевого бюджету, зокрема щодо необхідності проведення інвентаризації всіх  земельних ділянок, нерухомого майна ( в  тому  числі  торгових точок), визначити їх власника та  звірити їх зі списком  платників податків що надходять до бюджету Карапчівської громади. Також  зупинилися на змінах до діючого законодавства щодо оподаткування та  вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин.