Виробничий травматизм у травні 2021 року

Виробничий травматизм у травні 2021 року

Управління Держпраці у Чернівецькій області повідомляє: у травні 2021 року на підприємствах, в установах та організаціях Буковині мали місце 62 випадки професійних захворювань (гострої респіраторної хвороби СOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2) та 4 випадки виробничого травматизму.

Випадки травмувань на виробництві мали місце у сільському господарстві (зі смертельним наслідком), на підприємстві пошти та зв’язку, у соціально-культурній сфері.

Загалом з початку року в області сталося 237 випадків гострих профзахворювань  на корона вірусну інфекцію та 17 травмувань на виробництві.

Шість випадків - летальні, чотири  із них - смерть працівників медичних установ  через СOVID-19.

Випадки виробничого травматизму зі смертельним наслідком сталися у лісовому та сільському господарствах.

Випадки загального виробничого травматизму зафіксовано на підприємствах соціально-культурної сфери, торгівлі, автомобільного транспорту, енергетики, пошти та зв’язку.