Чернівецька область у числі регіонів, де з початку інспекційної кампанії найвища динаміка працевлаштування

Дата: 16.07.2021 09:21

За даними Держпраці України,  Чернівецька область увійшла до числа регіонів, де з початку інспекційної кампанії спостерігається  найвища динаміка працевлаштування найманих працівників.

Так, у розрізі областей найвища динаміка працевлаштування у Луганській (87,2 %), Миколаївській (79,8%), Чернівецькій (75,9%), Київській та Житомирській (48%) областях.

Загалом з початку інспекційної кампанії, направленої на подолання не задекларованої праці в регіоні, інспекторами праці  Управління Держпраці у Чернівецькій області розпочато 23 інспекційні відвідування роботодавців.

У ході здійснення заходів контролю виявлено 47 незадекларованих працівників.

За результатами інспекційних відвідувань суб’єкти господарювання легалізували працю 16 працівників.

Управління Держпраці у Чернівецькій області дякує роботодавцям, котрі належним чином оформлюють з працівниками трудові взаємовідносини.

Адже тільки  задекларована праця вбереже від штрафних санкцій  та сприятиме активному  розвитку бізнесу.