Штормове попередження

Дата: 21.07.2021 11:46

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 21 липня 2021 очікуються грози, вночі у західних областях значні дощі. 21 липня на рiчках Карпат очiкується підвищення рівнів води. В межах Чернівецької області - на 0,5 - 1,5 м, в мiсцях звуження русел рiчок - на 2,0 - 2,5 м із виходом води на понижені ділянки заплав річок (І рівень небезпеки – жовтий).

У мiсцях випадiння сильних опадів можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку з пiдтопленням понижених ділянок, в гiрських районах iснує загроза сходження селевих потокiв та зсувів ґрунту (ІІ рівень небезпеки – помаранчевий).

У разі погіршення обстановки, повідомляти відділ з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами РДА за телефонами 068-197-60-54050-25-83-683050-59-46-109.