Відзначення 14 жовтня Дня захисників та захисниць України

Дата: 18.10.2021 09:58

14 жовтня 2021 року в приміщенні Йорданештського сільського будинку культури ім. Ч.Порумбеску було проведено концерт з нагоди відзначення Дня захисниць та захисників України та Покрови Пресвятої Богородиці.

Було нагороджено сільським головою Георгієм ЛЮТИКОМ  почесним званням "Мати-героїня" МОРОЗ Олену Іллівну.

У цей день відзначаються три свята – День українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці і День захисника України. Вони настільки близькі між собою, що практично об’єднують весь український народ. Тому було  побажання Україні – миру, а українським сім’ям – благополуччя, спокою, українським синам і дочкам – здоров’я, міцності духу, патріотизму. Все це об’єднує сьогоднішній день. Україна – це назавжди, а ми, її мешканці, завжди будемо разом.

З повагою, Карапчівський сільський голова                                                            Георгій ЛЮТИК