На Буковині 1087 безробітних пройшли професійне навчання

  • 212

На Буковині 1087 безробітних пройшли професійне навчання

 

 

З початку року за направленнями Чернівецької обласної служби зайнятості проходили професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації 1087 безробітних, що на 27,1% більше, ніж у січні-жовтні 2020 року. 371 безробітний навчався у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

  • Якщо для безробітного немає пропозицій підходящої роботи, кар’єрні радники пропонують пройти професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації за наявними вакансіями. Професійне навчання відбувається на замовлення роботодавця за кошти Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Із загальної кількості безробітних, які навчалися – 28 осіб проходили професійну підготовку та перепідготовку за шістьма професіями: «рибовод», «перукар», «манікюрник», «оператор заправних станцій», «оператор котельні», «адміністратор». Решта проходили підвищення кваліфікації з розряду на розряд, на курсах цільового призначення та стажувалися безпосередньо на робочому місці.

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар