Навчальна поїздка до Тернопільської області завдяки програмі DOBRE

Дата: 16.12.2021 12:33

Можливість обміну досвідом між діяльністю окремих громад безумовно забезпечує ефективне господарювання в органах місцевого самоврядування. Саме тому 14-15 грудня 2021 року делегація в складі завідучої сектором з кадрових питань, юридичних питань, інвестицій та міжнародного співробітництва Габріелою ІРИНИЧ та  завідувачем сектору з соціального захисту населення Аліною КОСТИНЯН здійснили навчальну поїздку до громад ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ області за підтримки Програми DOBRE у співпраці з Агенцією розвитку громад Буковини.

Метою такого візиту стала можливість обміну досвідом діяльності громад Тернопільської області, вони поділилися історіями успіху та спільно було обговорено питання щодо надання консультативної допомоги з питань діяльності та розвитку територіальних громад.

Як зазначає завідувач сектору Габріела ІРИНИЧ - "навчальний візит до громад Тернопільщини пройшов з користю, адже відвідавши 4 громади Тернопільщини можна коротко описати враження про них: " Заводська громада "успішний лідер = успішна громада", Теребовлянська громада  "молодь та палаючі і натхненні очі створють чудеса", Байковецька громада - "успішні люди-комунікація-успішна влада", Копичинецька громада "енергія та самовіддача запорука успіху та перемоги". Висновок з поїздки "Хочеш змінити щось навколо себе - почни з себе" , а ми в свою чергу будемо брати приклад втілення ідей від навчальної поїздки.