Привітання сільського голови Карапчівської сільської ради Георгія ЛЮТИКА жителів громади з Новим Роком

Дата: 29.12.2021 09:27

Шановні жителі Карапчівської територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був багатим на події, виклики та випробування.

Всі ми, гідно прожили кожну  мить минаючого 2021 року, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі. Чи справдяться наші сподівання – залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, нашої життєвої позиції, нашого розуму, нашої щоденної кропіткої праці.

Тож будьмо патріотами нашої держави, патріотами нашої громади! Бо ж ми  – розумні, сильні й талановиті. Повіримо в себе, підтримаємо один одного, згуртуймося навколо спільної мети. Разом ми здатні творити дива!

Нехай же святкова новорічна зірка осяє кожну оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов'ю серця, додасть сил та натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України!

Щиро і сердечно бажаю кожному з Вас, здоров'я і щастя, добра і надії, справдження світлих мрій та сподівань.

Карапчівський сільський голова                                  Георгій ЛЮТИК