Привітання сільського голови Карапчівської сільської ради Георгія ЛЮТИКА жителів громади з Різдвом Христовим

Дата: 05.01.2022 14:41

Шановні жителі Карапчівської громади!

7 січня ми відзначаємо одне з найвеличніших свят — Різдво Христове.

Це свято не схоже на жодне інше. Воно сповнене віри, добра та світла. Це час вірити у дива та загадувати бажання, адже Різдво має особливу магію, здатну втілювати у життя найзаповітніші мрії.

Різдво — це час сімейного спілкування та відпочинку. Воно завжди збирає разом дорослих та малих, бо є святом єднання, тепла та родинного затишку.

Звісно, у цей складний час світової пандемії ми маємо бути обережними, щоб не наражати рідних на небезпеку. Цьогоріч на Різдво не варто збиратися великими компаніями. Однак обов’язково привітайте своїх близьких. Особливо дідусів та бабусь, котрі чи не найкраще знають та цінують справжній дух Різдва.

Я бажаю кожному жителю Карапчівської громади відчути світлу радість Різдва, яка сповнює натхнення та віри у краще майбутнє. Добра та затишку вашим родинам, доброту нашій громаді і міцного здоров’я усім нам. З Різдвом Христовим!

Георгій ЛЮТИК, голова Карапчівської громади