До уваги випускників 2022 року!

Дата: 04.01.2022 22:21

5 січня розпочнеться реєстрація для участі у пробному ЗНО і триватиме до 22 січня 2022 року. Кожен охочий зможе зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, а вже 19 березня і 26 березня відчути атмосферу реального тестування.

Участь у пробному тестуванні дасть змогу учасникам попрацювати з тестами, що відповідають вимогам програм ЗНО, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання та навчитися ефективно розподіляти час.

Для використання в роботі додаємо презентацію щодо реєстрації у пробному ЗНО, надану Івано-Франківським регіональним центром оцінювання якості освіти.