У 2021 році 7,7 тис. буковинців знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

  • 186

У 2021 році 7,7 тис. буковинців знайшли роботу за сприяння служби зайнятості

 

У 2021 році до служби зайнятості звернулися 2,2 тисячі роботодавців, які мали потребу у працівниках на 9,8 тис. вакансій. За сприяння служби зайнятості забезпечено роботою 7,7 тис. осіб. На нові робочі місця з компенсацією єдиного соціального внеску працевлаштовані 59 безробітних, чотири особи отримали одноразово виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Серед працевлаштованих 88 учасників АТО/ООС.

  • Пандемія COVІD-19 негативно вплинула на більшість підприємств області. Найбільших втрат зазнав сектор готельно-ресторанного сервісу. Однак, ринок праці області поступово відновлюється після кризи. Економічна криза послабила наявний дефіцит робітничих кадрів. Закриття кордонів через пандемію дозволило частково задовольнити потреби в секторах промисловості та транспорту, проте із послабленням обмежень у перетині кордонів кадровий дефіцит буде посилюватись, - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості  Любов Кожолянко.

У 2021 році за направленнями служби зайнятості професійну підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації проходили 1116 безробітних. У центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчали  371 особу. До громадських та інших робіт тимчасового характеру служба зайнятості залучила 983 особи, з них  850 безробітних.

Станом на 1 січня 2022 року  зменшилася кількість осіб, які перебувають на обліку як безробітні майже на 30% порівняно з відповідною датою минулого року, також зменшилося навантаження на одну вільну вакансію на 5 осіб і наразі становить 7 осіб. Послуги Чернівецької обласної  служби зайнятості отримує 5651 безробітний, кількість актуальних вакансій становить 775 одиниць.

 

Сектор інформаційної роботи  

Чернівецького обласного центру зайнятості

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар