План діяльності на 2022 рік

Чернівецької області

60421Чернівецька  область,  Чернівецький  район, с.Йорданешти

вул.. Головна 62 Б тел.(234)4-56-37т./ф. 4-55-50 iordanesti_rada@ukr.net

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ХІІ сесія VІІІ скликання

08 грудня   2021 року                                                                 № 253

«Про затвердження Плану діяльності

з підготовки Карапчівською сільською радою

проектів регуляторних актів на 2022 рік»

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою планування діяльності Карапчівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на наступний календарний рік,

сільська рада вирішила:

1. Затвердити План діяльності з підготовки Карапчівською сільською радою Чернівецького району Чернівецької області проектів регуляторних актів на 2022 рік, що додається.

2. Виконавчим органам сільської ради, відповідальним за підготовку проектів регуляторних актів:

2.1. Дотримуватися принципів, визначених статтею 4 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», в тому числі щодо дотримання строків прийняття регуляторних актів, включених до Плану.

2.2. Оприлюднення проекту регуляторного акта, разом з аналізом регуляторного впливу, здійснювати згідно з вимогами статей 9, 13, 34 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

2.3. Виконання заходів з відстеження результативності регуляторних актів, прийнятих сільською радою, забезпечити в порядку, визначеному статтею 10 зазначеного вище закону та Постановою Міністрів України від 11.03.2004р. №308 «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акту» із змінами та доповненнями.

3. Керівникам виконавчих органів сільської ради забезпечити виконання Плану діяльності з підготовки Карапчівською сільською радою Чернівецького району Чернівецької області проектів регуляторних актів на 2022 рік та дотримання законодавства при підготовки та здійсненні регуляторної діяльності.

4. Фінансовому відділу роботи (Наталя ВЕРЖАК) оприлюднити План діяльності з підготовки Карапчівською сільською радою Чернівецького району Чернівецької області проектів регуляторних актів на 2022 рік в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Організацію виконання цього рішення покласти на постійні комісії сільськоїради та посадових осіб сільської ради в частині повноважень, визначених Регламентом сільської ради.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку, регламенту, депутатської етики, законності, згуртованості, інвестицій та міжнародного співробітництва (Кащук О. І.)

Карапчівський сільський  голова                                  Георгій ЛЮТИК

ДОДАТОК
до рішення ХІІ сесії Карапчівської сільської ради VІІІ скликання
від 08.12. 2021 року