Митрополит УПЦ МП Онуфрій підтримав ЗСУ і закликав Путіна припинити війну

  • 181

Фото без опису


Митрополит Московського патріархату в Україні Онуфрій закликав президента країни-агресора Володимира Путіна негайно припинити "братовбивчу війну", він також вислови підтримку українським воїнам.

Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ МП.

Предстоятель УПЦ МП звернувся до громадян України у зв'язку із початком повномасштабного наступу Росії. Він закликав молитися за українське військо, державу та народ.

"На превеликий жаль Росія розпочала військові дії проти України і в цей доленосний час закликаю вас не впадати в паніку, бути мужніми і проявити любов до своєї Батьківщини і один до одного. Закликаю вас перш за все до посиленої покаянної молитви за Україну, за наше військо і наш народ, прошу забути взаємні чвари і непорозуміння та об’єднатися любов’ю до Бога і до нашої Батьківщини.

В цей трагічний час ми виражаємо особливу любов та підтримку нашим воїнам, які стоять на сторожі та оберігають і захищають нашу землю і наш народ. Нехай Бог їх благословить і береже!", – йдеться у зверненні Онуфрія.

Онуфрій додав, що звертається до президента Росії: "Просимо негайно припинити братовбивчу війну. Український і російський народи вийшли із Дніпровської купелі хрещення і війна між цими народами це повторення Каїнового гріха, який по заздрості убив свого рідного брата. Така війна не має виправдання ні у Бога, ні у людей".

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар