ТЕРМІНОВО! Шукаємо житло для переселенців

Карапчівська громада вже прийняла більше 128 переселенців,серед них 37 дітей.

Шановні мешканці Карапчівської громади, звертаємося до Вас з проханням посприяти у вирішенні нагального питання пошуку житла для переселенців, щоб кожен знайшов прихисток, адже їм пощастило менше за нас.

Просимо Вас повідомляти нашому сільському голові Георгію ЛЮТИКУ (тел. 050 86 54 680) та старості с.Карапчів Миколі СКУТАРЮ (тел. 050 86 79 870, 096 66 81 742) про вільні житлові приміщення, про можливість сімей прихистити переселенців у своїх домівках, про покинуті домівки на території сіл Йорданешти та Карапчів, де б могли проживати сім"ї.

В Україні продовжують евакуювати людей із міст, які потерпають від бойових дій, у західні регіони країни.  Саме тому питання надання житла евакуйованим людям є дуже серйозною.

Просимо не залишатися осторонь чужої біди та максимально швидко повідомити про наявні домівки.