Мешканців громади закликають не спалювати суху траву та сміття

Останніми днями у зв'язку із підвищенням температурних показників почастішали випадки спалювання населенням сухої рослинності на відкритих територіях, які можуть перерости у масштабні пожежі.

Впродовж останнього тижня випадки загоряння сухої трави на території громади та сусідніх населених пунктах дуже зросло.

Адмністрація Місцевої пожежної охорони громади закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі.

Перш за все, не слід випалювати суху траву та сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями,         а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці. Пам'ятайте, що спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню, яке може завдати тяжких наслідків.

Нагадуємо про те, що за самовільне випалювання сухої рослинності або    її залишків особи, винні у підпалі, несуть  відповідальність згідно чинного законодавства.

В  разі виявлення пожеж Просимо оперативно інформувати:

- Місцеву пожежну охорону Карапчівської сільської ради ( тел. 037 34 4 56 44)

- 101

Просимо Вас дотримуватися правил пожежної безпеки та пам"ятати про відповідальність за порушення правил!