Як зручніше отримувати пенсію – через пошту чи через банк? Для кожного одержувача пенсії завжди актуальне питання - де отримувати виплату - в банку чи на пошті? Щороку все більше пенсіонерів обирають фінансове обслуговування банківських установ, яке

До бюджету Пенсійного фонду України по Чернівецькій області надійшло власних доходів на 154,0 млн грн більше, ніж торік

Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДПС у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень-березень 2022 року до бюджету Фонду в області надійшло 925,0 млн грн власних доходів, що більше, ніж за відповідний період 2021 року на 154,0 млн грн (20,0%).

Усі мобілізовані кошти спрямовані на пенсійні виплати.

Пресслужба Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області