У Чернівецькій області за працевлаштування 7 внутрішньо переміщених осіб роботодавці отримають компенсацію

У Чернівецькій області 3 роботодавці вже звернулися до служби зайнятості за компенсацією витрат на оплату праці за працевлаштування 7 внутрішньо переміщених осіб.

Компенсація витрат роботодавцю здійснюється за кожну працевлаштовану особу на умовах строкового або безстрокового трудового договору (контракту), гіг-контракту, зокрема за сумісництвом, за таких умов:

- роботодавець перебуває на обліку як платник ЄСВ;

- розмір зарплати працівника за повністю виконану місячну (годинну) норму праці не може бути нижчим за розмір мінімальної зарплати;

- подання в установленому законодавством порядку податкової звітності за IV квартал 2021 року або річної звітності за 2021 рік.

Для отримання компенсації необхідно подати такий пакет документів до центру зайнятості:

• заяву встановленого зразка;

• копію наказу про працевлаштування особи;

• документ, що підтверджує працевлаштування на умовах, передбачених Порядком;

• відомості про працівників, які є застрахованими особами;

• копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Нагадуємо, що Урядом виділено за цією програмою 200 млн грн. Фінансування виплат вже розпочалося.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості