Місцеві податки і збори на 2023 рік

  • 187

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Карапчівської сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2023 рік» та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності», постанови КМУ від 24.05.2017р. №483, у відповідності до норм Податкового кодексу України, та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, виконавчий комітет Карапчівської сільської ради повідомляє про наміри оприлюднити проект регуляторного акту рішення Карапчівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на 2023 рік» та аналіз регуляторного впливу зазначеного регуляторного акту.

Проект спрямований на розширення бази оподаткування, задоволення потреб громадян та суб’єктів підприємницької діяльності в здійсненні господарської діяльності та захисті їх законних прав та інтересів, залучення додаткових коштів до місцевого бюджету. З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проекту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Карапчівської громади. Зауваження та пропозиції щодо проекту даного регуляторного акту приймаються від фізичних та юридичних осіб у письмовому вигляді упродовж 30 календарних днів з дати оприлюднення повідомлення на офіційному сайті сільської ради за адресою: 60421, с. Йорданешти, вул. Головна, буд. 62 Б, тел. (03734)4-56-37, елєктронна адреса: iordanesti_rada@ukr.net Розробник проекту регуляторного акта: уповноважені особи з розробки регуляторних актів (начальник фінансового відділу ).

Проект регуляторного акта та АРВ буде оприлюднено 23 березня 2022 року.

Додатково буде проведено громадські слухання по обговоренню проекту рішення сільської ради «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2023 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Дата, місце та час його проведення: 14.04.2021, о 14.00, приміщення виконкому Карапчівської сільської ради (с. Йорданешти, вул. Головна, буд. 62 Б, Чернівецький район, Чернівецька область).

Тема громадських слухань: обговорення проекту рішення сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2022 рік» та аналізу його регуляторного впливу.

Відповідальна особа за проведення обговорення та її контактні телефони: - секретар сільської ради – Савюк Мар’яна Мірчівна), адреса: 60421, с. Йорданешти, вул. Центральна, буд. 62 Б, тел. (03734)4-56-37, електронна адреса: iordanesti_rada@ukr.net

Участь у громадських слуханнях можуть узяти дієздатні члени територіальної громади віком від 18 років, суб’єкти господарювання, об’єднання.

Інформацію щодо результатів громадських слухань з обговорення вищезазначеного регуляторного акта буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Карапчівської громади та її виконавчого комітету.

17 березня 2022 року

Коментарі

Ваш коментар може бути першим :)

Написати коментар