На один день ближче до ПЕРЕМОГИ!

На виконання  доручення другого  відділу  Чернівецького районного територіального  центру  комплектування  та  соціальної підтримки,  підприємці, керівники  установ та організацій, депутати сільської ради та  небайдужі  жителі  села Карапчів Чернівецького району Чернівецької області  за  сприянням  сільської ради, було проведено збір коштів  для  придбання автомобіля - позашляховика марки NISSAN для  потреб  Збройних Сил України.  Збір  коштів здійснили волонтери:  Микола Ватаманеску, придбанням  та  привезенням автомобіля  займалися Мар’ян  Пашняк  та Ілля  Гросу (начальник  МПО), сервісне обслуговування проводив Георгій Товарницький. З ініціативи сільського голови, для  потреб ЗСУ разом із автомобілем відправлена гуманітарна допомога у  вигляді харчових продуктів.

Небайдужі  жителі, а  саме:  Сорін Фретевчан, Мірча Іонець, Василь Волошенюк, Іван Товарницький, Мірча Чорней,  Олена  Кащук, Микола Ватаманеску, Мар’ян Пашняк, Василь Товарницький, Петро Іонець, Ілля Іримеску, Георгій Опаєць, Петро Шородок, Михайло Товарницький, Костянтин Волошенюк, Костянтин Унгурян, Георгій Пинзарь, Мар’ян Опаіц, священнослужитель Георгій  Амарій, староста Микола Скутарь, зробили  свій  внесок з надією наближення Перемоги наших відважних воїнів ЗСУ над ворогом.

Щиро вдячні  кожному та сподіваємось на подальшу  участь громадян у таких добрих та дуже необхідних заходах.

Далі  продовжується збір коштів та  пошук транспортного  засобу  жителями  села Йорданешти.