Спортивні змагання з волейболу серед збірних команд працівників закладів дошкільної, середньої та позашкільної освіти - членів Профспілки територіальних громад

З метою пропаганди та підтримки здорового способу життя серед педагогічних працівників ЗЗСО територіальних громад Глибоччини

25 березня 2023 року на базі ЙОРДАНЕШТСЬКОГО ЛІЦЕЮ відбулися спортивні змагання з  волейболу.

До складу команди входило 10 гравців, серед яких не менше 2 жінок.

За перемогу боролися представники: Глибоцької ТГ, Волоківської ТГ, Кам’янецької ТГ, Карапчівської ТГ, Сучевенської ТГ, Тарашанської ТГ, щоб показати свою майстерність гри з волейболу.

Привітати учасників змагання завітали голова профспілки Світлана Лазурко, директор ліцею Василь Іонець. Суддями на заганнях були Микола Лях та Сергій Лютик.

Гарний настрій, позитивна енергетика і справжній командний дух супроводжували змагальний день.

Завзята боротьба серед команд завершилася таким результатом:

1 місце – ТАРАШАНСЬКА ТГ;

2 місце – ГЛИБОЦЬКА ТГ;

3 місце – КАРАПЧІВСЬКА ТГ.

Вітаємо переможців і призерів змагань та бажаємо всім продуктивних тренувань, сильного командного духу і нових перемог у подальших змаганнях.

Команди - переможці турніру були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Висловлюємо подяку адміністрації Йорданештського ліцею, які гостинно зустріли учасників в спортивному залі. Також щиро вдячні працівникам шкільної їдальні за смачний обід.

Такі заходи загартовують і зближують колектив, та формують культуру гарного настрою.

Вітаємо переможців!

Займайтеся спортом - будьте здорові!