ПЕРЕМОЖЦІ І-го та ІІ-го етапу Всеукраїнського громадського огляд-конкурс стану умов і охорони праці в закладах освіти!

Всеукраїнський громадський огляд-конкурс стану умов і охорони праці в закладах освіти проводиться Міністерством освіти і науки України з метою поліпшення умов праці, підвищення відповідальності за дотримання правил безпечної праці та навчання учасників освітнього процесу.

Йорданештський ліцей став переможцем у І-у та ІІ-у етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу. Група педагогів які працювали над цією роботою: Савюк Анну Миколаївну – вчителя інформатики, Шапку Олтицю Іванівну – вчителя початкових класів, Тощук Альону Аврелівну – психолога, Шапку Марину Георгіївну – заступника директора та Ігнатуш Олену Іллівну – вчителя української мови.

У п’ятницю, 31 березня, гостями ліцею були – Чортик Богдан Романович, керівник обласного комітету профспілки працівників освіти і науки Чернівецької області та Лазурко Світлана Іллівна, керівник Глибоцької районної організації профспілки працівників освіти і науки та  сільський голова Георгій  Флорович Лютик  які нагороджували колектив ліцею грамотою, дипломом і грошовою премією.

ТАК ТРИМАТИ!