СЛОВА ПОДЯКИ!

У Карапчівському ліцеї ім. М. Емінеску існувала реальна загроза зриву опалювального сезону і призупинення навчально-виховного процесу у зв’язку з аварійним станом системи димовідведення котлів, аварійним станом димової труби.

Депутат Чернівецької обласної ради, директор будівельної організації «НАДІЯ» Василь БІЧЕР, оперативно відреагував на звернення голови Карапчівської ТГ Георгія ЛЮТИКА і дирекції ліцею про необхідність заміни димової труби і дав обіцянку, що до початку опалювального сезону все буде зроблено.
Пан Василь БІЧЕР виконав свою обіцянку і спільними зусиллями система димовідведення відремонтована, димова труба замінена, покращені умови праці кочегарів.

Дирекція і весь колектив Карапчівського ліцею ім. М. Емінеску висловлюють щиру подяку депутату обласної ради Василю БІЧЕРУ, голові Карапчівської ТГ Георгію ЛЮТИКУ, працівникам ліцею, батькам за допомогу у ліквідації технічних проблем системи димовідведення.

Директор ліцею  Георгій ФРАТОВЧАН