До відома громадян

У зв’язку із настанням холодів та нестабільною роботою електромережі в організаціях та установах почали діяльність Пункти незламності, які передбачають можливість для кожного українця безкоштовно зігрітись чи підзарядити гаджет навіть в умовах тривалого знеструмлення населеного пункту. Кожен ПН повинен мати у наявності джерело тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних девайсів, місця для відпочинку, аптечки, а також забезпечення мам та дітей. Саме тому працівниками Чернівецького районного управління ГУ ДСНС України у Чернівецькій області було здійснено оцінку стану готовності Пунктів незламності. В ході обстежень встановлено що на всіх ПН наявні генератори, чайники, продукти харчування, подовжувачі та багато іншого необхідного майна для тимчасового перебування людей. Також повідомляєм, що інформація про пункти незламності відображається в мобільному додатку Єдиного державного вебпорталу електронних послуг (Дія) та розміщуються на офіційних інформаційних ресурсах центральних та місцевих органів виконавчої влади, в тому числі на офіційному інформаційному порталі Кабінету Міністрів України (за посиланням http://nezlamnist.gov.ua), органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та інших інформаційних ресурсів державної та приватної форми власності (за згодою), а також на дошках оголошень.