До відома громадян

  • 118

На Буковині 120 людей з інвалідністю знайшли роботу

    З початку року соціальними послугами Чернівецької обласної служби зайнятості скористалося 529 людей з інвалідністю, з них 503 - мали статус безробітного, серед яких 32 учасники бойових дій. За сприяння служби зайнятості роботу знайшли 120 людей з інвалідністю, з них 106 безробітних в тому числі 5 УБД. Для підвищення конкурентоспроможності осіб з інвалідністю, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій 38 осіб з інвалідністю проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості. Після закінчення навчання за набутими професіями працевлаштовані 38 осіб з інвалідністю.

Одна людина з інвалідністю отримала ваучер на перепідготовку за робітничою професією - «Тракторист-машиніст с/г (лісогосподарського) виробництва». До громадських та тимчасових робіт було залучено 30 безробітних з числа осіб з інвалідністю. Наразі актуальні 30 вакансій, на які можливе працевлаштування осіб з інвалідністю. З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості https://is.gd/wfKbl0.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+9a_zHvyXBTYzYWIy або за номером телефону 0372950211.

Відділ організаційно-інформаційної роботи Чернівецького обласного центру зайнятості