Зустріч приватних придприємців громади з начальником Новоселицького відділу податків і зборів з фізичних осіб Панчуком І.Т.

25 березня 2024 року в приміщенні Карапчивської сільскої ради під головуванням  Лютика Георгія Флоровича відбулася робоча зустріч начальника Новоселицького відділу податків і зборів з фізичних осіб Панчука І.Т. з приватними придприємцями громади.На порядку денному обговаривалося питання щодо збору податків,а саме податок на доходи фізичних осіб,акцизного податку,податок на нерухоме майно та земельний податок.З метою поповнення бюджету сільскої ради Іван Тодорович довів до відома присутніх про шляхи вирішення данних питань.

Також перед присутними виступив поліцейский офіцер громади Валерій Банилівський по буденним питанням громади.