На Буковині рятувальники шукають паліїв трави за допомогою квадрокоптерів

Фото без описуФото без описуФото без опису

У Чернівецькій області рятувальники щодня проводять рейди і виявляють паліїв трави. Їм виписують постанову на штраф.
Про це повідомляє управління ДСНС у Чернівецькій області.“Спалювання сухої рослинності в Україні карається законом, проте навіть це не зовсім зупиняє громадян. Замість того, щоб прикопати сухостій та не чинити шкоди природі, люди найчастіше спалюють його — розводять вогонь, котрий неконтрольовано поширюється далі й нерідко завдає значної шкоди”, - йдеться у повідомленні.

У Чернівецькому районі фахівці Служби порятунку склали кілька протоколів на паліїв. Порушників виявили під час обстеження на відкритій території.За допомогою квадрокоптера рятувальники оглянули з висоти поля, лісові масиви, обстежили населені пункти та вирушили туди, де виявили осередки горіння.

Найбільше суха трава та чагарники палали у Чернівецькому районі — тут зареєстровано 9 пожеж. У Вижницькому районі вогнеборці 4 рази виїжджали на ліквідацію пожеж сухостою. По 2 пожежі також було ліквідовано у Дністровському районі та місті Чернівці.