Гості, які вчора завітали до Йорданештського ліцею, отримали задоволення від побаченого.

Вчора Йорданештський ліцей відвідали Остафій Ольга Романівна- Представник Департаменту Освіти і Науки Чернівецької обласної військової адміністрації та Волощук Олексій Артурович - Начальник відділу з питань міжнародних відносин та транскордонного співробітництва Чернівецької обласної ради, депутат Чернівецької обласної ради , Лютик Георгій Флорович - Сільський голова Карапчівської ТГ, Савюк Мар'яна Мірчівна - секретар сільської ради, з метою ознайомлення перебігу виконання транскордонного проекту "Покращений доступ до шкіл сільської прикордонної місцевості Йорданешти та Балківці".Проект знаходиться на останньому етапі.Всі умови виконані та ліцей на даний час отримав багато обладнань.Майже у всіх кабінетах є електронні дошки , комп'ютери, меблі.Придбали спортивний інвентар.Останніми днями у ліцеї був облаштований кабінет обслуговуючої праці.

Гості, які сьогодні завітали до нашого ліцею, отримали задоволення від побаченого.