Комендантська година на Буковині на Великдень: в ОВА розповіли, чи зміниться час

Рада оборони Чернівецької області вирішила не змінювати час комендантської години на теренах краю на Великдень. Відтак вона залишиться незмінною - з 00:00 по 04:00.

Про це повідомляється в телеграм-каналі начальника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка.

"Основний пріоритет – безпека громадян та захист об’єктів критичної інфраструктури, адже, попри віддаленість нашого регіону від лінії фронту, ворог завдає терористичних ударів по всій території України. Враховуючи те, що ворог може активізувати роботу диверсійно-розвідувальних груп і планувати масовані атаки і на Великдень, колегіально ухвалили рішення не змінювати час комендантської години на території області. Відтак залишається чинним попереднє рішення Ради оборони про тривалість комендантської години у Чернівецькій області з 00:00 до 04:00", - повідомив Р. Запаранюк.

Посадовець закликав усіх буковинців бути обережними та в разі оголошення тривоги прямувати у найближче сховище.