Буковинці не економлять: попри заклики енергетиків, рівень споживання високий

Попри те, що деякі мешканці Буковини свідомо обмежують споживання у пікові години, як і закликають енергетики, цього не достатньо та зовсім не помітно. У розрізі споживання Чернівецької області добровільної економії електроенергії не помітно. Про це Медіа агентству АСС повідомили у пресцентрі АТ «Чернівціобленерго».  Щоб визначити рівень економії електроенергії, фахівці взяли за основу споживання упродовж минулого тижня: з 22 до 26 квітня, порівняно з попереднім робочим тижнем 15-19 квітня. Так зменшення споживання по Чернівецькій області фіксували лише у дні застосування графіків обмеження потужності для підприємств.

Тож буковинцям вкотре нагадують про економне споживання електроенергії та просять перенести використання енерговитратних приладів на пізній вечір - після 22:00 та в нічні години.