Україна в тестовому режимі відновлює видачу паспортів за кордоном

  • 28

Фото без опису

Готові документи видаватимуть насамперед соціально вразливим категоріям громадян. Закордонні підрозділи Державного підприємства «Документ» у тестовому режимі відновили видачу паспортів. Готові документи видаватимуть насамперед соціально вразливим категоріям громадян. Про це повідомляє ДП «Документ», пише Медіа агентство АСС з посиланням на Укрінформ.  «Для попередження і недопущення перевантаженості системи та повторних технічних збоїв, видача буде відбуватися в першу чергу соціально вразливим категоріям громадян та після повторного отримання SMS повідомлення про готовність паспортів для видачі», - йдеться в повідомленні. Громадяни, які чекають на видачу готових документів, мають дотримуватись правил:

- мати SMS про готовність паспорта — (отримані після 25 квітня);

- пред’явити документ, що посвідчує особу заявника (зокрема е-паспорт у додатку «Дія»); - пройти процедуру верифікації та перевірити персональні дані. Нагадаймо,  23 квітня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба підтвердив повідомлення про призупинення надання консульських послуг українським чоловікам мобілізаційного віку, які перебувають за кордоном.

Обмеження не застосовуються у разі, коли фактичним отримувачем послуги є не сам заявник, а його неповнолітня дитина чи підопічна особа. Обмеження жодним чином не стосуються надання консульської допомоги у разі надзвичайних ситуацій (ДТП, затримання, стихійні лиха тощо).