Буковинцям нагадують про заборону символіки тоталітарних режимів .

  • 23

 

Фото без опису

На Буковині 8 та 9 травня поліцейські посилять заходи безпеки. У День пам’яті і примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні наряди буковинських поліцейських будуть наближені до національно-патріотичних пам’ятників та пам’ятних знаків.

Аби не допустити будь-яких правопорушень чи провокацій поліцейські Чернівецької області проводитимуть з населенням превентивні бесіди, а також стежитимуть за дотриманням заборони використання символіки тоталітарних режимів. Про це Медіа агентство АСС з посиланням на Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

«Нагадуємо: використовувати символіку націонал-соціалістичного та тоталітарного режимів заборонено! За це чинним законодавством України передбачено кримінальну та адміністративну відповідальність відповідно до статей:

- 436-1 (Виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганда комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів) Кримінального кодексу України, карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна або без такої;

- 173-3 (Виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки) Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачає накладення штрафу від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб з конфіскацією георгіївської (гвардійської) стрічки або предметів, що містять її зображення», - йдеться у повідомленні поліцейських.

 Також буковинцям нагадали про комендантську годину, закликали не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та не піддаватися можливим провокаціям.