На Буковині ситуація з електрикою залишається складною: що відомо

  • 35

Фото без опису

Ситуація в енергетиці залишається складною, дефіцит зберігається протягом майже усієї доби четверга. Сьогодні вранці Україна знову брала аварійне постачання електроенергії від енергосистем Польщі, Румунії та Словаччини, щоб покрити потребу в електроенергії у пікові години.

Про це повідомляє АТ "Чернівціобленерго"

Імпорт електроенергії здійснюватиметься протягом усієї доби, залучення аварійної допомоги – у години вечірнього максимуму споживання.

Учора підприємства області працювали з обмеженнями своєї потужності. На сьогодні, 9 травня, з 18:00 до 24:00 обмеження для промислових споживачів також будуть застосовані.

Але, якщо споживання зростатиме і виникне загроза перевантаження мереж, за спеціальним розпорядженням регіонального диспетчерського центру НЕК Укренерго доведеться застосувати аварійні відключення побутових споживачів. Зверніть увагу — такі відключення виконуються без попередження.

"Тому, щоб уникнути примусового відключення, нагадуємо про необхідність свідомого обмеження споживання", - повідомляють в АТ "Чернівціобленерго".