На Буковині шукають спеціалістів будівельних професій для зведення фортифікаційних споруд у Донецькій області. Їм обіцяють відстрочку від мобілізації

Чернівецька обласна військова адміністрація запрошує спеціалістів будівельних професій для зведення фортифікаційних споруд у Донецькій області.

Шановні буковинці! Наша країна потребує вашої допомоги та професійних навичок у будівництві фортифікацій на передовій. Ми шукаємо відповідальних та працьовитих людей, готових долучитися до цієї важливої місії, - йдеться у повідомленні.

Умови:

• Відстрочка від мобілізації;
• Оплачуваний проїзд до місця роботи та назад;
• Забезпечення житлом на час роботи;
• Конкурентна заробітна плата за ринковими стандартами;
• Офіційне працевлаштування згідно з трудовим законодавством.

Вимоги:

• Фізична витривалість;
• Відсутність медичних протипоказань для роботи на будівництві;
• Відповідальність та дисциплінованість.

Ваша робота матиме безпосередній вплив на зміцнення обороноздатності нашої держави та наближення нашої перемоги. Не залишайтеся осторонь - приєднуйтеся до нашої команди та зробіть свій внесок у захист України!

Для отримання детальної інформації та подання заявки на участь, будь ласка, заповніть анкету за цим посиланням (https://docs.google.com/.../1U_doeRx9XfrRyO9e.../viewform...) або зв'яжіться з нами по телефону: (0372) 57-66-68 - приймальня Департаменту капітального будівництва Чернівецької ОВА