Гроші з підвищення тарифу світла будуть спрямовані на відновлення державних об’єктів – Держенергонагляд

  • 32

Фото без опису

Кошти з підвищеного тарифу на електроенергію для населення будуть спрямовані на відновлення об’єктів "Укренерго", а також державних енергетичних компаній.

Про це заявив голова Державної інспекції енергетичного нагляду України Руслан Слободян.

"Нещодавнє підвищення тарифів на електроенергію також спрямоване першочергово на залучення додаткового фінансового ресурсу на виконання ремонтних робіт", – сказав він.

Слободян пояснив, що минулого опалювального сезону завдяки підвищенню тарифу вийшло залучити додаткові кошти у відновлення енергетичних об’єктів, які зазнали атак ракетами та дронами.

Минулого року збільшення тарифу дозволило відновити 3 ГВт зруйнованих об’єктів генерації.

"Наразі у нас зараз стоїть завдання ще більш амбітне. Тому, на жаль, без підвищення тарифів не вдалося збалансувати залучення додаткових ресурсів, але усі ці додатково залучені кошти – першочергове їх спрямування саме на відновлення об'єктів генерації державних генеруючих компаній, а також оператора системи передачі державного "Укренерго", - підсумував Слободян.

Раніше прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що підвищення тарифу на світло дозволить "Енергоатому" та "Укргідроенерго" отримати гроші на ремонти, а також платити в бюджет більше податків.