В Україні запустили е-Карту послуг для ветеранів війни

У міністерстві повідомили, що на порталі представлені різні послуги для ветеранів. Мінветеранів запустило е-Карту послуг в громадах для ветеранів війни, де можна знайти послуги, що пропонує для них держава, а також недержавні й міжнародні організації. Про це повідомляється на сайті Міністерства у справах ветеранів війни, пише Медіа агентство АСС. «На е-Карті ветерани та ветеранки, їхні родини, сім’ї загиблих захисників і захисниць можуть знайти послуги, що пропонує для них держава, а також недержавні й міжнародні організації»,- йдеться у повідомленні.  Користувачі мають змогу відфільтрувати таку інформацію за: - місцем надання послуг в областях та громадах; - типами послуг; - їхнім описом, категорією отримувачів та умовами надання". У міністерстві повідомили, що на порталі представлені різні послуги для ветеранів: від психологічної підтримки, медичних програм, патріотичного виховання, мистецтва до всього необхідного для розвитку ветеранських об’єднань та підприємницьких ініціатив ветеранів. Наразі на порталі визначено 7542 послуг. В.о. міністра у справах ветеранів Олександр Порхун розповів, що е-Карта – це інструмент інформування про можливості розвитку й допомоги для ветеранів і ветеранок у їхніх громадах.