Уряд розширив право на отримання одноразової допомоги у разі загибелі військового: хто може отримати

  • 27

Фото без опису

Уряд розширив кого осіб, які мають право на одноразову грошову допомогу у разі загибелі військовослужбовця, дозволивши військовослужбовцям перераховувати одержувачів та їх відсоток.

Кабмін розширив коло осіб, які мають право на одержання одноразової грошової допомоги у разі загибелі військовослужбовця. Відтепер військовий може вказати, хто отримає допомогу і визначити для кожної людини із переліку частку у відсотках. Про це повідомляє  Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими, пише Медіа агентство АСС з посиланням на УНН. 

Розширено коло осіб, які матимуть право на одержання одноразової грошової допомоги:

- жінка (чоловік), які проживали з військовослужбовцем без реєстрації шлюбу;

- онуки загиблого військовослужбовця, за умови, що їх батьки померли;

- діти, народжені після загибелі військовослужбовця.

Уряд офіційно закріпив право військовослужбовця самостійно вказати в особистому розпорядженні коло осіб, які отримають право на одержання одноразової грошової допомоги згідно з визначеними ним часток цієї допомоги у відсотках.

Також встановив порядок розподілу часток допомоги у разі відмови однієї з осіб від допомоги. Крім того, постанова Кабміну заборонила відмову від отримання одноразової грошової допомоги від імені малолітніх, неповнолітніх дітей загиблої (померлої) особи, а також недієздатних осіб та осіб, цивільна дієздатність яких обмежена.

Окрім того, доповнено перелік випадків, за яких виплата одноразової грошової допомоги не здійснюється.