«Тихе полювання»: у лісах Буковини рясно ростуть білі гриби

Лісівники дали поради, як безпечно та результативно сходити до лісу по гриби. У лісах Буковини розпочався сезон «тихого полювання». Грибники найчастіше знаходять делікатесні білі гриби. Також можна натрапити на підберезники, підосичники, маслюки, лисички, печериці, сироїжки, повідомляють у Подільському лісовому офісі, пише Медіа агентство АСС.

Як зробити похід до лісу безпечним, поради лісівників:

- не впевнені – не беріть: збирайте тільки добре знайомі гриби;

- гриби найчастіше ростуть групами, тому детально роздивіться територію навколо знахідки;

- не зривайте, а обережно зріжте ножем: пошкодите грибницю і наступного року грибів на цьому місці не буде;

- ретельно очистіть гриб від землі та листя, перш ніж покласти у кошик. У пластинчастих грибах слід вкоротити ніжку до довжини 2-3 см;

- якщо є можливість, то не відкладайте похід до лісу на вихідні. Краще йти по гриби у середині тижня, і звісно ж – на світанку, поки ще немає багато «конкурентів» і пронизливих сонячних променів.

- під час «тихого полювання» не забувайте про пожежну безпеку!

У лісі суворо заборонено розпалювати багаття та кидати недопалки.