Міністерство цифрової трансформації запустило у «Дії» новий сервіс

  • 34

Фото без опису

Мінцифри запустило у «Дії» новий сервіс – зміна даних про задеклароване місце проживання. Про це пресслужба міністерства повідомила у Телеграмі, передає МА АСС з посиланням на Укрінформ. «Помітили неактуальну адресу чи неправильну дату реєстрації в цифровому паспорті? Не можете сформувати витяг про місце проживання? Актуалізуйте дані в Реєстрі територіальної громади за кілька кліків на порталі «Дія». Без поїздок до установ та паперів», - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що нова послуга стане в пригоді тим, хто виявив помилку при замовленні витягу про місце проживання, у кого неактуальні дані в особистому або у дитячому витягу. Також у випадку відсутності вказаного місця проживання у цифровому паспорті або якщо вказана неправильна дата реєстрації.

Отримуйте новини в Telegram

У Мінцифри нагадали, що витяг про місце проживання знадобиться при одруженні, відкритті рахунку в банку, влаштуванні дитини в садочок, працевлаштуванні та в інших життєвих ситуаціях. Тож дані в ньому мають бути завжди актуальними.

Наразі актуалізація даних у Реєстрі територіальної громади доступна по Україні, окрім Одеси, Миколаєва та деяких громад з тимчасово окупованих територій і зони бойових дій.

Як повідомлялося, в «Дії» незабаром з’являться цифрові копії свідоцтва про народження, одруження, розлучення та про зміну імені.