Карапчівська громада
Чернівецька область, Глибоцький район

Школа знаходить нових друзів - берізок

Водночас учні та вчителі нової школи у Йорданештах теж взялися за лопати і посадили поряд з новозбудованим навчальним закладом понад 60 берізок. Що до придбання  саджанців, то громада висловила щиру вдячність  депутату сільської ради, працівнику Сторожинецького військового держлісництва Іллі Петрюку, а також співробітнику цього ж лісництва Віорелу Кащуку члену виконавчого комітету  за сприяння у наданні посадкового матеріалу на благодійній основі.

20:48 13.03.2020

Освячення каплички

Славили Іісуса освяченням каплички 11 січня 2020 року при в’їзді в Йорданешти з боку Ропчі Сторожинецького району, на вулиці Міхая Емінеску освятили величаву каплицю з підземеллям. Це — незрівнянний витвір у цих місцях, в освяченні якого взяла участь група священиків на чолі з Високопреосвященним Мелетієм — Митрополитом Чернівецьким і Буковинським.

10:55 17.01.2020