Акція «Благоустрій школи»

Дата: 12.04.2021 14:36

Акція «Благоустрій школи»

В межах Всеукраїнської акції «Мільйон дерев» у Йорданештському ЗЗСО І – ІІІ ст. було проведено «толоку» за участю працівників та учнів школи. На місці старого спортивного майданчика було висаджено сад (48 яблуневих та 16 вишневих садженців), а перед школою – кущі туї та гібіскуса (24 шт.).

Також проведено благоустрій школи. Біля школи буде новий спортивний майданчик. Разом з головою територіальної громади Лютиком Г.Ф. було організовано вивіз битої цегли та облаштовано територію біля котельні школи. Перед школою було встановлено 5 лавок для відпочинку.

Дирекція школи висловлює щиру подяку підприємцю Дирді Траяну за підтримку та виділення пиломатеріалів для лавок та транспортних засобів. Також висловлюємо подяку Петрюку І., Кирчу Ф., Білецькому М. та Захарію Г. та всім учасникам, які долучилися в проведенні акції «Мільйон дерев».